گلدون بتنی و فایبر

اهمیت گلدان بتنی در فضاهای شهری

امروزه اکثر فضاهای شهری ، آپارتمانی و منازل به کمک گلدان ها زیبا و هماهنگ با محیط تزئین شده اند؛ گلدان هایی که با قرار گرفتن در محیط علاوه بر ایجاد یک دکور عالی و زیبا حس خوب طبیعت را به ببینده منتقل می کنند.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

 

گلدان به عنوان دکور

گلدان ها نه تنها فضای محافظتی و زیستی مناسبی برای گل ها و گیاهان ایجاد می کنند. بلکه با قرار گرفتن در فضای سبز، آپارتمان ها و منازل مسکونی یک دکور منحصر بفرد ایجاد می کنند. هر چقدر هماهنگی رنگ، طرح و اندازه گلدان با محل مورد نظر بیش تر باشد؛ قطعا المان ارزشمند تر و چشم نواز تری خواهد بود.

 

  مزایا استفاده از گلدان در فضاهای سبز و آپارتمانی

 

 • گلدان تاثیر مثبتی بر روحیه انسان ایجاد می کند

معمولا  گلدان ها را در سر تا سر بالکن ها ، پنجره ها ، راهرو ، فضاهای سبز و پارک ها به کار می برند. و دلیل اصلی آن تاثیر بالای گیاه بر بهبود روحیه افراد است. در مکان هایی که گلدان های زیادی قرار دارد سطح انرژی افراد نیز بیش تر است.

 

 • استفاده از گلدان به برقراری ارتباط بهتر و درمان افسردگی کمک می نماید

تمامی نتایج حاصل از آزمایشات و پژوهش های اخیر دانشمندان ثابت کرده استفاده از گلدان بر روی بهبود افسردگی تاثیر گذار است و حتی روابط انسانی را بهبود می بخشد.

 

 • استفاده از گلدان حس طبیعت را به خوبی منتقل می کند

امروزه محل زندگی ما از طبیعت فاصله گرفته و وجود مکان های سبز ، رودخانه و درختان خیلی کم تر از قبل در حاشیه شهر ها و مراکز استانی احساس می شود و همین موضوع به تنهایی تاثیر بدی بر روحیه مردم گذاشته است.استفاده از گلدان و کاشتن گیاه در آن احساس خوب طبیعت و سرسبزی را پدید می آورد.

 

 • گلدان نوعی دکور ارزان است

گلدان ها در مقایسه با کارایی و زیبایی، قیمت خیلی مناسبی دارند.در واقع شاید عمده ترین هزینه ای که پرداخت می کنید مربوط به خود گلدان باشد که در مقایسه با سایر لوازم تزئینی بسیار ناچیز است. هزینه کاشت گیاه نیز در بسیاری اوقات رایگان است و شما می توانید حتی با کاشتن بذر های مخصوص ، پس از مدتی چندین گلدان زیبا داشته باشید.

 

 • گلدان نسبت به محیط اطراف خود شعور و درک عاطفی دارد

قطعا تا به امروز از اکسسوری و لوازم متفاوتی برای دیزاین محیط اطراف خود استفاده کرده اید، اما تمامی این لوازم مصنوعی و ساخته دست بشر می باشند و  نه تنها نیازی به مراقبت و رسیدگی ندارند بلکه هیچ واکنشی نسبت به محل قرار گیری خود نشان نمی دهند. بزرگ ترین تهدید برای این وسایل پرت شدن یا شکستن است. اما گیاه یک موجود کاملا زنده است که درک و شعور خاصی از محیط اطراف خود دارد. پس هنگامی که از گلدان برای تزئین محیط استفاده می کنید بدانید که گیاه نوازش ، خشم ، موسیقی ، محبت ، انرژی منفی یا مثبت را درک می کند و به آن واکنش نشان می دهد.

 

خرید کدام گلدان مناسب تر است ؟

هیچ محدودیت خاصی در خریداری انواع گلدان ها وجود ندارد.اما همواره باید از گلدانی استفاده کنید که سازگاری بالایی با محیط های مختلف داشته باشد و در عین محافظت از گیاه در برابر تغییرات دمایی مقاومت کند تا گیاه شما به راحتی پروسه رشد را پشت سر بگذارد. معمولا گلدان های بتنی گزینه های مناسبی هستند.

 

گلدان بتنی چیست ؟

گلدان های بتنی شرکت لئو پارک از ترکیب آب با بتن ساخته شده اند و به منظور مقاوم سازی و کشسانی درون قالب های سازنده این گلدان ها شبکه های توری یا میلگرد قرار می گیرد تا دوام و عمر گلدان های بتنی را تضمین نماید.

 

مهم ترین ویژگی های گلدان های بتنی 

 1. گلدان های بتنی دوام و عمر طولانی دارند.
 2. گلدان های بتنی در برابر تغییرات دما رفتار متعادلی دارند.
 3. گلدان های بتنی شکسته نمی شوند و ترک بر نمی دارند.
 4. گلدان های بتنی وزن زیادی دارند.
 5. گلدان های بتنی از ریشه گیاه محافظت می کنند.
 6. گلدان های بتنی در شکل ها و طرح های مختلفی ساخته می شوند.
 7. گلدان های بتنی قیمت مناسبی دارند.

 

چگونه گلدان بتنی تهیه کنم ؟

برای تهیه گلدان بتنی در طرح ها و ابعاد مختلف کافیست تا با کارشناسان فروش و مشاوران شرکت لئو پارک ارتباط بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین گلدان بتنی مناسب با گیاه تان راهنمایی کنند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا


لوگوی واتساپ
سوالی دارید؟ با کارشناسان ما تماس بگیرید: 09121640629

X
Call Now Button